یا علی یا علی یاعلی

 

 

چه آرامشیست در پس این نام وچه اشتیاقیست در تکرار بی امان آن...

 

آری، چه حلاوتی دارد لحظه های من آنگاه که نام زیبایت را دردرون وبیرون فریاد میکنم؛ من با تمام حقارتم چه عزیز می شوم در زیر سایهء تو که تنها جوانمرد عالمی و مایهء مباهات خداوند .

 

نه! نمی خواهم از بزرگیت بگویم وازهیبت دشمن شکنت در خیبر وخندق و بدر، و قصد ندارم تاریخ را به عقب برگردانم تا  همگان دوباره شاهد زخمهای تو در احد باشند ومعترف بر ایثار وشجاعتت در لیلة المبیت، که من کجا و وصف تو کجا

 

 

که تنها خدا ورسولش تو را شناختند و ترا آنگونه که شایسته است ستودند. ای باب علم رسول وای جان نبی، تو  را تنها فرشتگانی شناختند که از سر عشق وارادت چنان دلتنگت بودند که خداوند ناگزیر  ملکی را به هیبت تو آفرید

 

تا مایهء آرامش آنان گردد در عرش.

 

اما من کمترین در کنار این عظمت وصف ناشدنی تنها دلخوشم  به اینکه قلبم را خانهءعشق تو و اولادت کنم و هر شب با نام تو به خواب روم شاید در رویا ببینمت و هر سحر با ذکرت چشم بگشایم تا شاید قدمی به تو نزدیکتر شوم که تو نه تنها  مرا که تمام عدالت خواهان وحقیقت جویان عالم را اسیر افسون عشق خود کرده ای..

 

وکیست در عالم که حق را بخواهد و رو به سوی تو نکند ای همیشه با حق وای میزان عدالت رب و کیست که حکمت را بجوید و سر تسلیم در مقابل تو سلطان سخن وعلم وحکمت فرود نیاورد .

 

یا مولی! من هرچند روسیاه و خطاکارم،اما درعشق تو صادقم چراکه خداوند محبتت  را از ازل در قلبم نهاد و یا علی سوگند

 

 

 به تو وبه خدای تو که دنیا وآخرت را برای لحظه ای بی ولای تو نمی خواهم ...

 

پس اذنم بده یا مولی که با ملکوتیان همراه شوم وقتی ترا میخوانند و از تو یاری می طلبند،اذنم بده به گدایی:

 

نادِ علیّاً مَظهَرَ العَجائِبِ تَجِدهُ عَوناً لَکَ فی النَّوائِبِ کُّلِّ هَمٍّ وَ غَمٍّ سَیَنجَلَی بِوِلایَتِکَ یا عَلِیّتاريخ : ۱۳٩٠/۱/۱٦ | ٩:۱۱ ‎ب.ظ | نویسنده : ساحل | نظرات ()
.: Weblog Themes By VatanSkin :.